Jak si stáhnout playlist že Spotify?

admin

Stažení playlistů z populárního streamovacího služby Spotify je jednoduché a rychlé. Chce to jen několik kroků a hudba je ihned offline přístupná. Pokud jste nový uživatel, poradíme vám, jak se k stahování playlistů zvláště pohodlně dostat.

Nejdříve se musíte zaregistrovat na Spotify. Je to zdarma, ale pokud chcete stahovat hudbu, budete potřebovat Premium účet. Aktuálně (červenec 2022) Spotify měsíčně stojí 5,99€ (149 Kč) pro jednotlivce, 2,99€ (75 Kč) pro studenty a nabízí i rodinný plán pro až 6 uživatelů za jednotnou cenu 9,99€ (249 Kč).

Jakmile jste se zaregistrovali a platili svůj účet, můžete začít stahovat. Nejdříve vyhledejte hudbu, kterou chcete stáhnout. Můžete vyhledávat skladby, alba, skladby v různých oblíbených žánrech nebo playlisty, které jste si sestavili sami.

Když jste se rozhodli, co chcete stáhnout, klepněte na tlačítko „Stáhnout“. Tlačítko se nachází vedle skladby, alba nebo playlistu, který jste vybrali. Poté se zobrazí malé okno, ve kterém je uvedeno, že se hudba stahuje. To je všechno, co musíte udělat, abyste si stáhli hudbu.

Pokud chcete stáhnout více skladeb, můžete si vytvořit „oblíbenou“ složku. V této složce se budou ukládat všechny skladby, které si stáhnete. To se může hodit, pokud jste si stáhli více skladeb nebo alb a chcete si je uspořádat.

Kromě toho si můžete vytvořit i vlastní playlisty. Playlisty můžete sdílet s ostatními uživateli nebo je můžete držet pro sebe. Stažením je můžete také stáhnout do svého mobilního zařízení a poslouchat je bez připojení k internetu.

Nakonec, Spotify vám umožňuje zálohovat hudbu, kterou jste stáhli. To je výhodné, pokud někdy ztratíte nebo poškodíte svůj telefon. Zálohování je automatické a můžete si ho nastavit v nastavení.

Jak vidíte, stahování playlistů z populární služby Spotify je snadné a rychlé. Stačí jen několik kroků a hudba je ihned offline dostupná. Pokud jste nový uživatel, stažení playlistů začne tím, že si založíte účet a zaplatíte předplatné. Pak už jen hledejte hudbu, kterou chcete stáhnout, a klepněte na tlačítko „Stáhnout“. Můžete také vytvořit vlastní playlisty, sdílet je se svými přáteli a také je uložit do svého mobilního zařízení. A nakonec se můžete ujistit, že máte zálohu své hudby.

Napsat komentář