Jak stáhnout hudbu z YouTube na flash disk?

admin

Jak stáhnout hudbu z Youtube na flash disk?

Znáte ten pocit, když si přejete poslouchat oblíbenou hudbu z YouTube, ale nevíte jak? Nebo když se chcete podívat na zábavné video, ale přístup k internetu selže? Ať už hledáte hudbu nebo videa, máme pro vás jednoduchý trik, jak stáhnout hudbu nebo videa z Youtube na flash disk a mít je tak vždy po ruce.

Program se jmenuje videoder a je dostupný jak na MacOs, Windows i telefonech s Androidem. Pokud stahujete z počítače, jednoduše rozkliknete program, zkopírujete URL adresu přímo na Youtube a vložíte do okénka v programu. Poté už si jen vyberete kvalitu a velikost videa a můžete stahovat.

Videoder má mnoho užitečných funkcí, které usnadňují stahování. Můžete si nechat stahovat celá videa nebo jen audio součást. Můžete si vybrat mezi různými kvalitami a velikostmi a můžete si vybrat, zda chcete stahovat z YouTube, nebo z jiných stránek jako Dailymotion a další. Program má také funkci pro automatické stahování.

Videoder je navíc lehce použitelný. Jakmile program otevřete, uvidíte intuitivní, snadno použitelné rozhraní, které je doplněno velmi příjemným designem. Není třeba se starat o žádné záludné konfigurace nebo příkazy, stačí zadat URL adresu videa a program se postará o zbytek.

A jakmile máte něco stažené, můžete si to snadno přesunout na flash disk. Stáhněte si program z App Store nebo Google Play a připojte flash disk k počítači. Pak přetáhněte stažená videa nebo hudbu na flash disk a můžete si je přenášet kamkoliv chcete.

Videoder je úžasným programem, který vám umožní stahovat hudbu a videa z YouTube a přenášet je na flash disk. Je to opravdu jednoduché, ať už používáte MacOS, Windows nebo Android. Takže, ať už máte oblíbené video nebo hudbu z YouTube, stáhněte si Videoder a mějte je po ruce, kdykoliv budete chtít.

Napsat komentář