Jak vrátit zboží na Stradivarius?

admin

Vracení zboží na Stradivarius je jednoduché a snadné. Pokud jste nebyli se svou objednávkou spokojeni, máte nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení zboží. Proces je jednoduchý a zahrnuje pouze několik jednoduchých kroků.

V prvé řadě je třeba kontaktovat Stradivarius a oznámit jim svou touhu vrátit zboží. Můžete tak učinit buď prostřednictvím e-mailu na adrese nacontact@stradivarius.com nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách Stradivarius.cz. Je důležité, abyste poskytli jednoznačné prohlášení o tom, že odstupujete od smlouvy. To může být buď e-mail nebo dopis zaslaný poštou.

Následně je třeba vrátit zboží Stradivariusu. Zboží je třeba vrátit ve stejném stavu, jaké bylo při přijetí, včetně veškerých doplňků a příslušenství. Zboží je třeba zabalit a vyplnit vhodnou poštovní službu a zaslat zpět Stradivarius. Ujistěte se, že zboží není poškozeno a že je v souladu s jejich pokyny.

Jakmile je zboží přijato Stradivariusem, budou vás informovat o tom, že se proces odstoupení od smlouvy úspěšně dokončil. Následně obdržíte vrácení peněz za zboží, které jste vrátili.

Je důležité si uvědomit, že některé typy zboží jsou vyňaty z možnosti vrácení. Jedná se o jídlo, kosmetiku, boty, oblečení a doplňky, které byly již vyzkoušeny, a zboží, které je určeno k výrobě na zakázku.

Vracení zboží na Stradivarius je jednoduchý a snadný proces. Chcete-li to udělat, musíte postupovat podle níže uvedených pokynů. Nejdříve musíte kontaktovat Stradivarius prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře a poskytnout jednoznačné prohlášení o odstoupení od smlouvy. Poté musíte zboží zabalit a odeslat zpět do Stradivariusu. Jakmile zboží obdrží, obdržíte vrácení peněz.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně vracení zboží na Stradivarius, neváhejte se obrátit na jejich zákaznický servis.

Vracení zboží na Stradivarius je jednoduché a jasné. Nezapomeňte, že některé typy zboží jsou vyňaty z možnosti vrácení, takže se ujistěte, že se zboží, které chcete vrátit, vejde do kategorií, které lze vrátit. Proces vracení je snadný a rychlý a Stradivarius bude vždy ochoten vám pomoci v případě jakýchkoli dotazů.

Napsat komentář