Kam umístit zvonkohru?

admin

Kam umístit zvonkohru?

Jste-li milovníkem energie a zvuku, jako já, pak jste se již jistě zajímali o umístění zvonkohry. Zvonkohra může být pro nás neocenitelným přínosem, který přinese do našeho domu pozitivní energii.

Ale kde umístit zvonkohru, abychom docílili nejlepšího efektu? Díky zvonkohře můžeme vyvolat klid, harmonii a energii v našem domě. Takže, kam umístit zvonkohru, abychom využili její energii na maximum?

Nejdříve musíme zjistit, kde by se zvonkohra měla nacházet. Zvonkohru můžete umístit na jakoukoliv světovou stranu, ale nejvíce pozitivně působí na východě (oblast Rodina a zdraví), západě (oblast Děti a kreativita) a severozápadě (oblast Nápomocní přátelé).

Pokud chcete, aby zvonkohra naplňovala vaši rodinu pozitivní energií, umístěte ji na východ. Tento směr je považován za oblast rodiny a zdraví, a zvonkohra vám může přinést klid a harmonii mezi členy rodiny.

Na západě by se měla umístit zvonkohra, pokud chcete, aby vaše děti byly plné kreativity a energie. Zvonkohra na tomto místě je skvělou volbou, protože může stimulovat jejich mysl a navodit pocit radosti.

Když se podíváme na severozápadní směr, můžeme vidět, že se jedná o oblast nápomocných přátel. Zvonkohra na tomto místě pomůže vytvořit silné přátelství mezi vámi a vašimi přáteli a posílit vaše vztahy.

Když budete zvonkohru umísťovat, vezměte v úvahu i její velikost. Zvonkohra by měla být umístěna ve vzdálenosti alespoň 1,5 metru od jiných předmětů. Díky tomu můžete udělat nejlepší ze zvuku, který z ní vychází.

Jakmile budete mít zvonkohru na svém místě, je čas ji zapnout. Existuje několik způsobů, jak můžete zvonkohru vyzdvihnout. Můžete ji například houpacím pohybem rozhoupat, nebo ji můžete roztřít tak, aby se rozsvítila.

Zvonkohra je nádherným přínosem do našich domovů. Jeho energie přináší pozitivní energii, ať už se nachází na východě, západě nebo severozápadě. Umístěte ji na místo, kde bude nejlépe vidět a slyšet, a dopřejte si pozitivní energii.

Napsat komentář