Co je Stradivarius?

admin

Stradivarius je jedním z nejslavnějších jmen ve vinařství a na celém světě. Stradivarius je záznam a odkaz na jednoho z největších řemeslníků v oboru – Antonio Stradivariho. Jeho zboží je dodnes uznáváno a obdivováno za jeho dokonalost.

Antonio Stradivari byl italský řemeslník ze 17. století, který se specializoval na výrobu strunných nástrojů. Latinizovaná forma jeho příjmení je Stradivarius a vyjadřuje dokonalost a preciznost jeho práce. Jeho strunné nástroje jsou dodnes obdivovány a považovány za jeden z největších uměleckých skvostů.

K dnešnímu dni se rovněž dostalo pozornosti i Stradivariusu ve vinařství. Díky dlouholeté tradici vinařství v Champagne regionu ve Francii, zde byla vyrobena Charles de Cazanove Stradivarius Brut Vintage 2009, což je šampaňské, které je vyrobeno s přesností a precizností Antonio Stradivaria.

Charles de Cazanove Stradivarius Brut Vintage 2009 je vyrobeno z 50% Chardonnay, 40% Pinot Noir a 10% Pinot Meunier. Tento nápoj dozrál podle tradičních metod vyvinutých ve Francii a je vysoce kvalitní. Toto šampaňské je elegantní a jemné, které se nese v harmonii terroiru a naší vinařské „Savoir-faire“ (odbornosti).

Užít si lahodný a jemný nápoj Stradivarius je zážitek. Tento nápoj může být použit k oslavě nebo k doplnění jídla. Jeho krémovost a jemnost mu dodávají dokonalost a intenzitu, která je nedosažitelná jiným způsobem.

Stradivarius je značka, která je uznávaná po celém světě. Každá sklenka vína, každý kousek strunného nástroje a každé šampaňské Stradivarius je důkazem a záznamem o dokonalosti a preciznosti Antonio Stradivariho.

Napsat komentář