Kde žije Peter Freestone?

admin

Peter Freestone, dříve osobní asistent kapely Queen, je jedním z nejznámějších bývalých pracovníků této slavné kapely. Peter Freestone se narodil v Anglii a svůj život se rozhodl věnovat práci s hudbou.

Po absolvování střední školy nastoupil do pracovní pozice u Královského baletu Royal Opera v Londýně, v roce 1977. V této pozici zůstal tři a půl roku, než ho v roce 1980 kapela Queen oslovila, aby se stal jejich osobním asistentem a řídícím pracovníkem.

V té době už byl Peter Freestone dobře známý v hudebním průmyslu a jeho zásluhou se kapela Queen stala ještě slavnější a úspěšnější. Kromě toho, že Peter Freestone organizoval koncerty a turné, také pečoval o veškeré potřeby kapely a jejích členů.

V roce 1982 se Peter Freestone přestěhoval do Prahy, kde bydlel tři a půl roku. Během této doby se Peter Freestone věnoval dalšímu hudebnímu projektu a také psát knihy o hudebních zážitcích, které vyšly v následujících letech.

Nyní, po více než čtyřiceti letech služby kapele Queen, žije Peter Freestone v malé vsi blízko Hradce Králové. V této vsi pracuje na svých projektech a vzpomínkách. Na svém webovém blogu podporuje mladé umělce, kterým chce pomoci rozvinout jejich talent.

Peter Freestone se navždy zapsal do historie kapely Queen. V roce 1977 se v královském baletu Royal Opera právě v šatně setkal s Freddiem Mercurym a od té doby byli neoddělitelní. Byl to Peter Freestone, kdo vedl Freddieho na tu nejlepší cestu a poskytl mu to nejlepší z hudebního světa.

Peter Freestone je také známý tím, že vypráví zábavné a příběhové anekdoty o tom, jak pracoval s Queen a jaké to bylo být součástí tohoto kultovního hudebního kolektivu.

V dnešní době se Peter Freestone snaží pomáhat mladým a talentovaným umělcům na jejich cestě za úspěchem. Pravidelně organizuje ve své malé vesnici besedy a koncerty pro mladé hudebníky, aby jim pomohl rozvinout jejich hudební dovednosti a dostat se do hudebního průmyslu.

Peter Freestone je skutečným příkladem toho, jak se dá dosáhnout úspěchu v hudebním průmyslu. Za svou službu kapelě Queen se stal jedním z nejznámějších bývalých pracovníků a jeho odkaz žije dál.

Napsat komentář