Jak vytvořit playlist v mobilu?

admin

Vytvoření playlistu v mobilu může být výzvou, ale nemělo by to být. Jakmile se naučíte základy, vytvoření playlistu bude trvat jen několik málo minut.

Chceš si vytvořit playlist s oblíbenými videi? Je to snadné. Stačí postupovat krok za krokem.

Nejprve přejděte na kartu Knihovna. Naleznete ji v horní části obrazovky. V sekci Playlisty klepněte na možnost Nový playlist.

Poté si můžete vybrat videa z historie sledování. Procházejte seznamem, prohlížejte si videa a vybírejte z nich ty, která chcete do playlistu přidat. Přidejte všechna videa, o kterých si myslíte, že budou skvěle doplňovat vaši zábavu.

Když jste s výběrem videí spokojeni, klepněte na tlačítko DALŠÍ. Nyní můžete zadat název playlistu a nastavit jeho soukromí. Poté klepněte na tlačítko VYTVOŘIT.

Hotovo! Nyní můžete začít bavit sebe a své přátele. Váš playlist se automaticky uloží do vaší knihovny, takže se k němu můžete vrátit kdykoli.

Vytvoření playlistu v mobilu je snadné. A ještě snazší se s ním sdílet. Stačí klepnout na tlačítko Sdílet a zvolit sdílení s vašimi přáteli.

Vytvoření playlistu v mobilu je skvělý způsob, jak si užít zábavu s přáteli nebo si jen prohlížet vaše oblíbená videa. Což je skvělý způsob, jak si užít volný čas.

Takže nyní víte, jak vytvořit vlastní playlist v mobilu. Vyberte si svá oblíbená videa, nastavte soukromí, zadejte název a vytvářejte!

Vytvoření playlistu může být náročné. Ale když se naučíte postupy, můžete si užívat své oblíbené videa, kdekoli jste.

Napsat komentář