Jak nastavit obraz v obraze?

admin

Připojte se k milionům lidí, kteří již dnes používají funkci obraz v obraze (Picture-in-Picture, PiP) ke zlepšení svého zážitku z přehrávání videí na YouTube. Funkce PiP vám umožňuje pozorovat video na YouTube bez přerušení při tom, co děláte. Jakmile ji aktivujete, můžete mít krátkou představení toho, co sledujete, až bude načteno, aniž byste museli ukončit aplikaci.

Tato funkce byla představena v Android 8.0 Oreo v roce 2017, a i když už nyní může být k dispozici na některých zařízeních, nastavení obrazu v obraze vyžaduje určité kroky. Pokud máte Android 8.0 Oreo a vyšší verzi, můžete jednoduše zapnout funkci obraz v obraze následujícím způsobem:

Nejprve přejděte do Nastavení systému > Aplikace a oznámení > Rozšířené > Speciální přístup > Obraz v obraze. Klepněte na možnost YouTube a poté zapněte možnost Povolit obraz v obraze. Jakmile to uděláte, přejděte do Nastavení aplikace YouTube > Obecné a zapněte funkci obraz v obraze.

Jakmile je funkce obraz v obraze zapnutá, můžete začít sledovat videa na YouTube a při přehrávání stisknout tlačítko PiP na obrazovce. Když je tlačítko stisknuto, objeví se malá ikona obrazu v obraze na obrazovce. To vám umožní přejít do jiné aplikace nebo provést jinou činnost, aniž byste museli přerušit video.

V rozhraní obrazu v obraze můžete stisknout tlačítko spustit / zastavit nebo přesunout obrazovku do jiné části obrazovky. Zde můžete také upravit hlasitost nebo přejít do aplikace YouTube, abyste mohli přehrávat video v plném rozlišení.

Tím, že se naučíte, jak nastavit obraz v obraze v Androidu, můžete si začít vychutnávat pohodlnější zážitek z prohlížení videí na YouTube. Můžete si dokonce pustit oblíbenou hudbu nebo podcast, aniž byste museli opustit aplikaci YouTube. Takže už nemusíte být omezeni pouze na sledování videí na YouTube, ale můžete si užívat všechno, co se na YouTube děje, aniž byste se museli ohýbat.

Napsat komentář