Jak ověřit platnost vstupenky GoOut?

admin

Když se chystáte na koncert, festival nebo divadelní představení, vstupenka je vždy první věc, na kterou je třeba myslet. Koupit ji není nic složitého, ale jak ověřit, že je skutečně platná? GoOut je tu pro vás s nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem ověření platnosti vaší vstupenky.

GoOut nabízí prodej vstupenek pro koncerty, divadelní představení, výstavy, sportovní události, festivaly a mnoho dalšího. Nákup vstupenky na GoOut je velmi jednoduchý a pohodlný, a to díky velké škále možností platby a rychlému procesu. Je to skvělý způsob, jak se dostat na akce, které chcete navštívit.

Ale jak ověřit platnost vstupenky? GoOut se stará o rychlé a spolehlivé ověření vstupenek. K tomuto účelu slouží vlastní aplikace GoOut scanner, která promění váš smartphone nebo tablet v čtečku. Aplikace je dostupná pro iOS i Android.

Tato aplikace je jednoduchá na použití. Stačí stáhnout si ji do svého zařízení a spustit. Pak můžete začít skenovat vstupenky. GoOut scanner se automaticky připojí k vašemu účtu GoOut a začne skenovat vstupenky. Jakmile je vstupenka skenována, aplikace vás bude informovat o její platnosti.

Vstupenky, které jste si koupili na GoOut, můžete také skenovat klasickou čtečkou QR kódů. Čtečka se připojí k vašemu účtu GoOut a bude schopna snadno a rychle ověřit vaši vstupenku.

Vstupenky, které jste si koupili jinde, můžete také skenovat pomocí GoOut scanneru. Klikněte na ikonu „Vstupenka jiného prodejce“ a vložte do ní všechny nezbytné informace o vstupence. GoOut scanner se poté připojí k vašemu účtu GoOut a ověří platnost vstupenky.

GoOut je tu pro vás, abyste se mohli bezpečně dostat na akce, které chcete navštívit. Jeho aplikace GoOut scanner je jednoduchá na použití a rychlá. Díky ní se nemusíte obávat toho, že by vám byla vstupenka odepřena. Užívejte si události s GoOut a jeho aplikací GoOut scanner.

Napsat komentář