Jak zapojit humbucker?

admin

Instalace humbuckeru do kytary je pro mnoho lidí komplikovaná záležitost. I přes to, že se zdá být příliš složitá, je to vlastně celkem jednoduché. Umožní vám to dosáhnout neuvěřitelných zvuků a zvučení. Pokud jste se rozhodli instalovat humbucker do své kytary, jste na správném místě. V tomto článku se dozvíte, jak zapojit humbucker do své kytary bez problémů.

Instalace humbuckeru začíná tím, že se nastaví potřebné nástroje. Budete potřebovat šroubovák, vyjímatelný magnetický nástroj, šroubovací nůž, kladívko a řezací nůž. Pokud se rozhodnete instalovat humbucker do svého nástroje, měli byste se také ujistit, že máte po ruce náhradní díly, jako například čisté kabely, nový drát a novou gumovou izolaci.

Dalším krokem je zapojení humbuckeru. Standardně se u našich R.M.pickups humbuckerů zapojuje hnědý vodič jako ´živý´ výstup, zelený se žlutým vodičem se spojí dohromady a bílý vodič se spojí se stíněním a uzemní. Paralelní zapojení cívek je druhou možností, jak zapojit humbucker s potlačením brumu. Nejprve odstraňte starý kabel a odpojte jej od humbuckeru. Poté zkontrolujte, zda je kabel správně zapojen. Poté začněte nový kabel připojovat. Jedním koncem začněte na humbuckeru a druhým koncem začněte na kytaře.

Abyste mohli dokončit instalaci, potřebujete připojit humbucker ke kytaře. Nástroj je vybaven kovovým rámečkem, který je vybaven otvory. Do těchto otvorů musíte připojit humbucker. Pokud je humbucker příliš velký, použijte vyjímatelný magnetický nástroj, abyste rámeček otevřeli.

Uzemnění je dalším důležitým krokem. Uvnitř kytarového těla je stínění, které je zapojeno ke stínícímu kovu v zadní části kytarového těla. Z tohoto stínícího kovu musíte zapojit bílý vodič do humbuckeru. Tímto způsobem bude humbucker uzemněn.

Poté byste měli provést zkoušku. Zapněte kytaru a zkontrolujte, zda je vše správně zapojené. Pokud se na kytaře objeví zvuk, je to dobré znamení. Pokud se zvuk neobjeví, zkontrolujte, zda je správně zapojený. Pokud se zvuk neobjeví, znamená to, že jsou s kabely problémy.

Nakonec nastavte potenciometry a ladící klíče. Nastavení potenciometrů a ladících klíčů může být pro některé lidi obtížné. Nejlepším způsobem, jak to udělat, je podívat se na návod k instalaci R. M. Pickups.

Instalace humbuckeru do kytary je jednoduchá, pokud víte, co děláte. Proces instalace trvá obvykle několik hodin, ale může to trvat méně, pokud máte praxi. Chcete-li mít nejlepší zvuk a zvučení, musíte se ujistit, že humbucker je správně zapojen. Takže vyhraďte si čas a udělejte to správně.

Napsat komentář