Kolik stojí basa Plzne?

admin

Kolik stojí basa Plzně?

Toužíte po skvělém půllitrovém půllitru Pilsner Urquell? Pokud ano, je tu dobrá zpráva! Pivo Pilsner Urquell 0.5 l běžně stojí 32,29 Kč. To je skvělá cena pro skvělé pivo!

Neplatíte příliš mnoho za pivo Pilsner Urquell 0.5 l, ale co když můžete platit ještě méně? Kupi.cz nabízí akční nabídky na toto pivo. Na Kupi.cz najdete různé slevy na pivo Pilsner Urquell 0.5 l. Tyto akční nabídky se mohou lišit podle obchodu.

Například obchod s potravinami Kaufland nabízí 20% slevu na pivo Pilsner Urquell 0.5 l. To znamená, že můžete koupit toto pivo za 25,83 Kč. Jde o skvělou cenu pro skvělé pivo! Kromě toho můžete vyhrát 10 litrů tohoto piva prostřednictvím soutěže, kterou Kaufland také nabízí.

Protože je Kupi.cz jedním z největších nákupních portálů v České republice, můžete si být jisti, že zde najdete nejlepší akční nabídky. Všechny tyto akční nabídky jsou velmi jednoduché na nalezení. Stačí jen vyhledat „Pivo Pilsner Urquell“ na Kupi.cz a otevřít kartu slevy. Uvidíte také podrobnosti o tom, jaký druh slevy je k dispozici a kde.

V některých obchodech může být nabízena dárková karta pro každého, kdo nakoupí pivo Pilsner Urquell 0.5 l. Tyto dárkové karty jsou obecně k dispozici za příplatek. To je skvělý způsob, jak ušetřit nějaké peníze, pokud jste pravidelným zákazníkem.

Ať už nakupujete Pilsner Urquell 0.5 l běžně nebo v akci, je důležité si uvědomit, že kvalita tohoto piva zůstává stejná. Pivo Pilsner Urquell 0.5 l je skvělá volba pro každého, kdo hledá kvalitní a chutné pivo.

Takže, pokud hledáte skvělé pivo za skvělou cenu, určitě doporučujeme zkontrolovat Kupi.cz. Uvidíte spoustu akčních nabídek na pivo Pilsner Urquell 0.5 l a ušetříte nějaké peníze při nákupu. Nezapomeňte také vyzkoušet soutěž o 10 litrů piva Pilsner Urquell, kterou Kaufland nabízí.

Konečná otázka zní: Kolik stojí basa Plzně? Odpověď je, že cena závisí na místě nákupu. Pivo Pilsner Urquell 0.5 l běžně stojí 32,29 Kč. Na Kupi.cz však najdete různé akční nabídky na toto pivo. Uvidíte různé slevy, dárkové karty a soutěže, které můžete využít. Proto se určitě vyplatí porovnat různé akční nabídky na Kupi.cz.

Napsat komentář